سید موسی خادمی امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به روند صعودی ابتلاء به کرونا در لرستان، گفت: با توجه به شرایط کنونی بیماری، به ستادهای استانی مدیریت کرونا اختیار داده شده تا به صورت استانی و شهرستانی نسبت به اعمال محدودیت‌های بیشتر اقدام کنند.

به گزارش گهرخبر به نقل از مهر، استاندار لرستان از احتمال بازگشت محدودیت‌های کرونایی در این استان خبر داد و گفت: مردم برای جلوگیری از روند صعودی ابتلا به بیماری دستور العمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

سید موسی خادمی امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به روند صعودی ابتلاء به کرونا در لرستان، گفت: با توجه به شرایط کنونی بیماری، به ستادهای استانی مدیریت کرونا اختیار داده شده تا به صورت استانی و شهرستانی نسبت به اعمال محدودیت‌های کرونایی بیشتر اقدام کنند.

وی، تصریح کرد: اگر روند صعودی بیماری به همین منوال باشد، اعمال بازگشت محدودیت‌ها با شدت و گستردگی بیشتری برای مهار آن لازم خواهد بود.

استاندار لرستان، افزود: اعمال محدودیت‌های جدید، تعطیلی مراکز اقتصادی، بازارها، محل‌های تجمع و سایر موارد را در پی خواهد داشت.

خادمی، بیان داشت: به منظور مهار سیر صعودی ابتلاء به بیماری در استان، از مردم می‌خواهیم با جدیت و شدت بیشتر نسبت به رعایت دستور العمل های بهداشتی اقدام کنند تا بتوانیم این روند افزایشی را تحت کنترل درآوریم.