سه طرح كشاورزي با اعتباري بالغ بر 90 ميليارد ريال در در دو بخش سيلاخور و مركزي شهرستان دورود به بهره برداري رسيد.

به گزارش پايگاه خبري گهر، درهفتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه، فرماندار،بخشداران، مدیر صنایع تبدیلی استان ، مدیر جهادکشاورزی و ساير روسای ادارات  در روستای شکر آباد افتتاح شد.

این طرح در روستای ازنا از توابه بخش سيلاخور با اعتباری بالغ بریک میلیاد وپانصد میلیون تومان با سرمايه  گذاري شخصي محمود یاراحمدی، با اشتغالزایی ۴نفر در زمینی به وسعت ۳۰۰۰متر مربع شروع به کار نمود.

افتتاح کانال آبیاری در شهرستان روستاي زرگران عليا

این طرح در روستای زرگران علیا از توابع بخش سيلاخور با اعتباری بالغ بر ۲۳۰میلیون تومان به طول ۳۰۰ متر و حجم عبوری ۱۴۰ لیتر در ثانیه به نمایندگی از ۹ کانال به طول۱۰۰۰متر در روستاهای افراونده، دهنو، پیرآباد،تنوردر، میدانک،شکرآباد، سانبدان و سنگر و ۶ جاده بین مزارع به طول ۱۶ کیلومتر در روستاهای برزان، چمنار، سانبدان، زرگران، سندرکان و اندیکان با اعتباری بالغ بر۱۵۵میلیون تومان و۱۱ رشته قنوات در روستاهای باغعلی، چوبدر، زاغه، دریژان و سندرکان افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح یک واحد کارگاه شالیکوبی در روستاي شكرآباد بخش مركزي

این طرح در زمینی به وسعت۳۰۰۰متر مربع با سرمایه شخصی آقای نباتی به مبلغ ۷ میلیارد تومان، با اشتغالزایی ۱۳نفر وباظرفیت۲۵۰۰تن در سال به بهره برداري رسيد.

  • نویسنده : ظفر پاپي
  • منبع خبر : پايگاه خبري گهر