به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور حسین گودرزی نماینده دورود و ازنا چند طرح صنعتی در شهرستان دورود افتتاح شد.

🇮🇷 به گزارش پایگاه خبری گهر صبح امروز (۱۶بهمن) شورای اداری شهرستان دورود با حضور حسین گودرزی نماینده مردم شهرستان های دورود ازنا، دریکوند فرماندار و روسای ادارات شهرستان در محل فرمانداری شهرستان دورود برگزار گردید.

🇮🇷 غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا شهرستان دورود

پس از جلسه شورای اداری اعضای حاضر در جلسه، با حضور در گلزار شهدای شهرستان دورود ضمن قرائت فاتحه و عطرافشانی مزار شهدا، با آرمان‌های والای انقلاب امام شهیدان و شهدای گرانقدر ایران اسلامی تجدید میثاق کردند.
👈🏻پس از این مراسم نماینده مردم دورود و ازنا به همراه خدانظر دریکوند فرماندار دورود چند طرح صنعتی را در این شهرستان(به شرح زیر) افتتاح کردند.

🇮🇷افتتاح شالیکوبی غدیر

مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد گرامیداشت انقلاب اسلامی شالیکوبی غدیر در شهرستان دورود افتتاح شد. این شالیکوبی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال و با اشتغال مستقیم ۱۲ نفر در بخش مرکزی شهرستان دورود به بهره برداری رسید.

🇮🇷 افتتاح فاز اول کارخانه تولیدی مواد شوینده آناکس

کارخانه تولید مواد شوینده بهداشتی آناکس شامل مایع ظرفشویی و دستشویی در شهرستان دورود افتتاح شد. این کارخانه با سرمایه گذاری بخش خصوص و با اعتبار اولیه ۳۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید .

🇮🇷افتتاح کارخانه تولید الکترود گرافیتی( قوس الکتریکی)

کارخانه تولید الکترود گرافیتی با هزینه اولیه ۶ میلیارد ریال و ۲۰هزار یورویی خرید دستگاه به بهره برداری رسید.
این کارخانه با اشتغال مستقیم ۱۶ نفر یکی از کارخانجات استراتژیک کشور می باشد که نقش مهمی در صنعت فولاد کشور دارد.

یکی از اصلی ترین مواد اولیه لازم برای تولید فولاد الکترود گرافیتی است. این محصول برای تولید فولاد از طریق قوس الکتریکی ضروری است.

🇮🇷کارگاه تولید ماسک بهداشتی دریکوند

کارگاه تولید ماسک بهداشتی دریکوند با اشتغال مستقیم ۲۶ نفر و ۵ نفر به صورت غیرمستقیم و با سرمایه گذاری ۱۶۳۷۰ میلیون ریالی بخش خصوصی افتتاح شد.

  • نویسنده : ظفر پاپی
  • منبع خبر : گهرخبر