به گزارش گهرخبر به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دکتر حسین گودرزی، نماینده مردم دورود و ازنا در دیدار با معاونت درمان وزیر بهداشت با ارائه فهرست نیازمندی های دو شهرستان گفت:  استان لرستان و شهرستانهای دورود و ازنا در بخش های درمان اعم از کادر متخصص و تجهیزات و سرانه درمان دارای عقب افتادگی […]

به گزارش گهرخبر به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دکتر حسین گودرزی، نماینده مردم دورود و ازنا در دیدار با معاونت درمان وزیر بهداشت با ارائه فهرست نیازمندی های دو شهرستان گفت:  استان لرستان و شهرستانهای دورود و ازنا در بخش های درمان اعم از کادر متخصص و تجهیزات و سرانه درمان دارای عقب افتادگی های زیادی هستند.

در ادامه حسین گودرزی  ضمن تشکر از تامین پزشکان متخصص برای دو شهرستان خواستار تأمین تجهیزات پزشکی مورد نیاز شهرستان‌های دورود و ازنا  شد.

در این دیدار دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت با اشاره به دیدار اخیر خود از بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود و تایید عقب افتادگی های چند ساله منطقه گفت: در معاونت درمان برای جبران این عقب افتادگی ها تلاش خواهد کرد. وی با نظر به این کمبودها دستور تامین نیازهای ذیل الذکر در بخش های تجهیزات و نیروی انسانی را صادر کرد:

– تأمین نیروی انسانی بخش ICU بیمارستان امام علی (ع) ازنا
– تأمین دستگاه سی آرم بیمارستان امام علی (ع) ازنا
– تأمین تجهیزات کلینیک ویژه (تازه تأسیس) دورود
– تأمین دستگاه‌های سی تی اسکن و ام آر آی دولتی بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود
– تأمین دستگاه آنژیوگرافی قلب بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود (هزینه آن توسط انجمن خیرین سلامت شهرستان تأمین شده است.)
– تأمین تجهیزات مورد درخواست بیمارستان‌های امام علی (ع) ازنا و شهدای هفتم تیر دورود

  • منبع خبر : خبرگزاری گهرخبر