فرمانده نيروي انتظامي شهرستان دورود از دستگيري عوامل فرقه ضاله "عرفان حلقه" در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ “جمشیدسیاه منصور” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري گهر گفت: درپی کسب اطلاعاتی مبنی بر فعالیت فرقه ضاله بنام “عرفان حلقه” درسطح شهر دورود، موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات این شهرستان قرار گرفت.
فرمانده نيروي انتظامي شهرستان دورود افزود: ماموران با تعقیب و مراقبت های اطلاعاتی و رصدهای شبانه روزی حدود ۵ ماه متوالی، اقدامات اعضای فرقه ضاله این فرقه که اقدام به ارتباط گیری بین اعضاء می کردند را شناسایی و مخفیگاه و منازل آنها تحت مراقبت های ویژه نامحسوس قرارگرفت.

سرهنگ سياه منصوردر ادامه بيان داشت:  پس از مطلع شدن از اینکه قرار است اعضای فرقه اقدام به برگزاری جلسه وآموزش در منزل احدی از اعضاء نمایند پس از جمع شدن آنها در محل مربوطه با هماهنگی قضائی ۱۱نفر اعضای این فرقه دستگیر شدند.

وي تصريح كرد: در بازرسی از محل جلسه آنان ۹جلد کتاب،۲۰جلدجزوه، ۱۰جلددفترچه یاداشت برداری، یک عدد تابلو وایت برد ، یک دستگاه کیس رایانه،۲دستگاه لب تاب، یک دستگاه رسیور، ۳دستگاه هارد، یک قوطی اسپری اشک آور،۹۶ خلقه سی دی، ۲عدد فلش، مقادیری برگه های دست نویس در راستای ترویج فرقه یاد شده و۲ فقره گواهینامه کشف شد و متهمان تحویل مراجع قضایی شدند.

  • نویسنده : ظفر پاپي
  • منبع خبر : گهرخبر