رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دورود در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گهر گفت:موارد ابتلا به کرونا در دورود نسبت به ماه گذشته روند صعودی گرفته است و این وضعیت نگران کننده است.

دکتر امین ثروتی رئیس شبکه بهداشت و درمان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گهر گفت: متاسفانه تعداد مبتلایان و بستری های کرونایی در شهرستان دورود رو به افزایش است و شلوغی و ازدحام نوروزی باعث تشدید انتشار کرونا می شود.

دکتر ثروتی در ادامه افزود: تا روز سه شنبه ۲۶ اسفند، ۸ مورد بیمار کرونایی بستری  در بیمارستان دورود داریم که نسبت به ماه گذشته افزایش چند برابری داشته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دورود تصریح کرد: این شهرستان از نظر رنگ بندی نارنجی می باشد که در صورت عدم رعایت شهروندان و تغییر رنگ، بالاجبار محدودیت کرونایی اجرا می گردد پس از همشهریان گرامی خواهشمندیم که زدن ماسک و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

دکتر ثروتی در خصوص شناسایی موارد ابتلا به کرونای انگلیسی در دورود گفت: خوشبختانه تاکنون موردی از کرونای انگلیسی در دورود شناسایی نشده است ولی این ویروس در سطح استان و در چندین شهر مشاهده شده است.

 

 

  • نویسنده : ظفر پاپی
  • منبع خبر : اختصاصی پایگاه خبری گهر