ظفر پاپی/گهرخبر: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دورود:مهمترین دغدغه پلیس تامین امنیت جامعه است

ظفر پاپی/گهرخبر: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دورود:مهمترین دغدغه پلیس تامین امنیت جامعه است
سرهنگ جمشید سیاه منصور در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان دورود ضمن تجلیل و تقدیر از خبرنگاران این شهرستان آنان را هدایتگران مردم نامیدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دورود در ادامه سلامت و امنیت را دو نعمت بزرگ در جمهوری اسلامی ایران نامیدند و افزودند: شیوع کرونا و ظهور داعش در کشورهای همسایه و ناامنی در آن ها، اهمیت نعمت سلامت و امنیت را برای ما محرز می نماید.
ایشان در ادامه افزودند: مهمترین دغدغه ما امنیت جامعه است و پلیس در بحث پیشگیری،مقابله و مبارزه در کنار مردم عزیز خواهد بود.

پلیس خدمتگذار مردم است.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی دورود پلیس را خدمتگزار مردم دانست و با توجه به نقش دستگاه های اجرایی در پیشگیری از وقوع جرم گفتند :۱۷ دستگاه اجرائی در بحث فرهنگ سازی و پیشگیری  از جرائم مشارکت دارند که نیروی انتظامی هم یکی از آنان است که وظیفه اصلی ما پیشگیری کیفری است.
سرهنگ امانی با توجه به نقش پلیس محله در کاهش جرائمی مانند سرقت و ارتقا امنیت محلات افزود: پلیس محله نقش بسزایی در کاهش جرائمی مانند سرقت و افزایش امنیت محله های شهر دارد که متاسفانه ساکنین محلات برای جذب و پرداخت هزینه های آن همکاری لازم را ندارند.
در ادامه خبرنگاران پیشنهادات خود را مطرح کردند و در پایان جلسه با اهدای لوح تقدیر از زحمات آنان تقدیر به عمل آمد

  • نویسنده : ظفر پاپی
  • منبع خبر : خبرگزاری گهرخبر