دختربچه ده ساله دورودی در یکی از روستاهای شهرستان دورود بر اثر عقرب گزیدگی جان خود را از دست می دهد.

ظفر پاپی/گهرخبر: دختربچه ده ساله دورودی در یکی از روستاهای شهرستان دورود بر اثر عقرب گزیدگی جان خود را از دست می دهد.

به گزارش پایگاه خبری گهرخبر ستایش ۱۰ ساله برای بازی با همسالان خود به بیرون منزل می رود که در حین بازی متوجه گزیدگی در ناحیه انگشت پای خود می شود.هنگامی که به زمین نگاه می کند عقرب سیاه رنگی را می بیند که پای او را گزیده است.

ستایش به منزل می رود و به پدر و مادر خود اطلاع می دهد که توسط عقرب گزیده شده است. بعد از گذشت ساعتی سم عقرب اندک اندک تاثیر خود را در بدن ستایش نشان می دهد. به دلیل اینکه روستای محل اقامت ستایش در نقطه ای دوردست و کوهستانی واقع شده است و در آن روز به دلیل تعطیلات رسمی تعداد زیادی گردشگر در محل و جاده دسترسی حضور داشتند.

متاسفانه به دلیل ترافیک زیاد خودرو در جاده دسترسی روستا، انتقال ستایش به شهر دورود طولانی می شود و این دختربچه ی دچار شوک ناشی از سم عقرب می شود.

سرانجام ستایش به بیمارستان هفت تیر دورود می رسد اما بسیار دیر شده است. شوک ناشی از سم عقرب باعث از کار افتادن قلب کودک می شود ولی بعد احیاء قلبی – ریوی ستایش دچار مرگ مغزی می گردد و بعد از یک هفته فوت می کند.

به گفته برخی از منابع مطلع عقربی که باعث مرگ ستایش شده است بومی منطقه نبوده است و از طریق انتقال خوراک دام از استان های همجوار به این روستا وارد شده است.

تحریریه گهرخبر به خانواده محترم ستایش بابت از دست دادن نوگل عزیزشان تسلیت عرض می نماید.

  • نویسنده : ظفر پاپی
  • منبع خبر : خبرگزاری گهرخبر