فرماندار ازنا گفت: به دلیل شرایط سیاه کرونایی، تا اطلاع ثانوی کلیه ادارات و مشاغل شهرستان ازنا تعطیل می باشند.

حشمت بهمنی فرماندار ازنا در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری گهر گفت: به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان امام علی(ع)، عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سمت مردم و روند افزایشی موارد ابتلا تصمیم بر این شد  که به صورت همزمان ادارات دو شهرستان ازنا و الیگودرز تا اطلاع ثانوی تعطیل شوند.
بهمنی در ادامه افزود: بانک ها،ادارات دولتی، موسسات خصوصی و دولتی و کلیه مشاغل و صنوف سطح ۱ تا ۴ به جز خبازی ها و مراکز عرضه مواد غذایی تعطیل هستند.

وی ادامه داد: کلیه مشاغل سطح ۱ نیز در این شهرستان تعطیل هستند و مشاغلی مانند تعمیرگاه خودرویی به صورت کشیک و نوبتی خدمات ارائه می دهند.
فرماندار ازنا بیان داشت: از ابتدای سال مبتلایان بستری ما مسافرینی از خوزستان،البرز و تهران بودند که با مسافرت خود باعث انتشار این بیماری شدند.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت بیمارستان ازنا تکمیل شده است، تصریح کرد: بیمارستان ازنا امکان پذیرش بیماران جدید را ندارد و در هفته های آغازین سال ۱۴۰۰ کادر درمان ما به صورت شبانه روزی درگیر این بیماری بوده اند و دیگر نای سرپا ماندن ندارند.

تدفين شبانه فوتي ها در ازنا

حشمت بهمني اظهار داشت: جهت جلوگيري از ازدحام جمعيت در مراسمات ترحيم،كليه ي فوتي ها به صورت شبانه دفن مي شوند تا از برگزاري مراسمات و ايجاد جمعيت در آرامستان ها جلوگيري نماييم.

  • نویسنده : ظفر پاپي
  • منبع خبر : پايگاه خبري گهر