ظفر پاپی/پایگاه خبری گهر: شورای اسلامی دوره پنجم شهرستان دورود هم به پایان خود رسید و مردم به منتخبان خود در دور گذشته نمره مردودی دادند تا همه افرادی که مسئولیت دارند بدانند که با خرید رای و چند عکس کنار کارگران زحمتکش شهرداری آنان را فریب داد. مردم خود بزرگترین شاهدان و قضاوت کنندگان […]

ظفر پاپی/پایگاه خبری گهر: شورای اسلامی دوره پنجم شهرستان دورود هم به پایان خود رسید و مردم به منتخبان خود در دور گذشته نمره مردودی دادند تا همه افرادی که مسئولیت دارند بدانند که با خرید رای و چند عکس کنار کارگران زحمتکش شهرداری آنان را فریب داد.

مردم خود بزرگترین شاهدان و قضاوت کنندگان هستند و این مردم هستند که اعضای شورای شهر،نمایندگان و روسای جمهور را انتخاب می کنند.
مردم وکلای خود را انتخاب می کنند و اگر از عملکرد آنان ناراضی باشند براحتی عزلشان می کنند، پس نباید در پی فریب افکار عمومی بود.
بداخلاقی ها، رسم و رسومات غلط جدید، خرید رای، فریب و ریاکاری،به فراموشی سپردن وعده ها و… نتیجه اش می شود همین افرادی است که شهروندان دست رد به سینه آنان زدند تا بدانند که مردم شهر خواهان تغییر در شهر خود هستند نه تغییر وضع زندگی و فخر فروشی آقایان یا خانم هایی که با رای آنان برگزیده شده اند.

مردم خود بزرگترین حافظه ها را دارند، پس سعی نکنید با دادن وعده های کذب و دروغ، با مردم بازی کنید.
نصیحت و توصیه ما به اعضای منتخب شورای اسلامی شهر دور ششم، اینست که نتیجه ی آرای امروزی اعضای سابق شورای شهر را در ذهن خود ثبت  کنند، چون این روزها مانند ابر در گذر است و در انتخابات دور بعد باید با عملکردشان رای جمع کنند نه با پول و التماس!

  • نویسنده : ظفر پاپی
  • منبع خبر : اختصاصی گهر