فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری سارق خودروهای مسافرکش بین شهری در شهرستان دورود که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت از رانندگان می‌کرد، خبر داد.

به گزارش گهرخبر ؛ سردار حاجی محمد مهدیان نسب امروز دوشنبه در سخنانی گفت: در پی چندین فقره سرقت از خودروهای مسافرکش بین شهری در سطح شهرستان دورود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه و اقدامات اطلاعاتی سارق مورد نظر را در سطح شهرستان دورود شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه و اقدامات اطلاعاتی متهم مورد نظر را در دورود شناسایی و دستگیر کردند، اظهار داشت: سارق با دربست گرفتن خودروهای مسافرکش بین شهری پس از رسیدن به محل‌های خلوت با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت گوشی موبایل، وسایل داخل خودرو و وجه نقد رانندگان می‌کرد.

سردار مهدیان نسب تصریح کرد: متهم در تحقیقات صورت گرفته و مواجه شدن با دلایل و مستندات پلیس به ۲۰ فقره سرقت به عنف از رانندگان بین شهری اعتراف و تعدادی از مال باختگان شناسایی شدند.

وی با توصیه به رانندگان مسافرکش گفت: رانندگان در سوار کردن مسافران بین شهری بایستی نهایت دقت را بکنند و از سوار کردن مسافرانی که کرایه غیر معمول پیشنهاد می‌دهند خودداری و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.